BACC45FT22C32P
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC45FT22C32P
Descrizione:
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-32
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C