BACC63BP16H10SN
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BP16H10SN
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 16-10
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C