BACC63BP22D32P9
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BP22D32P9
Descrizione:
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Backshell Material, Plating -
Insert Material -
Ingress Protection Environment Sealed
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Current Rating (Amps) -
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 22-32
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C