BACC63BP22H55S7
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BP22H55S7
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-55
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C