BACC63BP24D30S10
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BP24D30S10
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 24-30
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C