BACC63BV12F12P6
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BV12F12P6
Descrizione:
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.547" (13.89mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 12-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C