BACC63BV16H10PN
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BV16H10PN
Descrizione:
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 16-10
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C