BACC63BV20H39S7
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BV20H39S7
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-39
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C