BACC63BV22B19P7
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BV22B19P7
Descrizione:
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 22-19
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C