BACC63BV22F12S9
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BV22F12S9
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 22-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C