BACC63BV24B30P10
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63BV24B30P10
Descrizione:
CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 24-30
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C