BACC63CB24-61PN
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63CB24-61PN
Descrizione:
CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 24-61
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C