BACC63CC14-12P9
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63CC14-12P9
Descrizione:
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.609" (15.47mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 14-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C