BACC63CC16-24P9
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63CC16-24P9
Descrizione:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 16-24
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C