BACC63CC18-11P6
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63CC18-11P6
Descrizione:
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 18-11
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C