BACC63CC24-57P8
Cinch Connectivity Solutions
Prodotto No:
BACC63CC24-57P8
Descrizione:
CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 24-57
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C