BBUP00453215560Y00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BBUP00453215560Y00
Descrizione:
FERRITE BEAD 56 OHM 1812 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 56 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series BBUP
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 9A