BD18347EFV-EVK-101
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
BD18347EFV-EVK-101
Produttore:
Rohm Semiconductor
Descrizione:
EVAL BOARD FOR BD18347
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Series -
Supplied Contents Board(s)
Note -
Voltage - Output 40V
Outputs and Type 4, Non-Isolated
Mfr Rohm Semiconductor
Features Dimmable
Utilized IC / Part BD18347
Package Bulk
Current - Output / Channel 100mA
Voltage - Input 5.5V ~ 20V