BFC233848016
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
BFC233848016
Descrizione:
CAP FILM 0.022UF 10% 800VDC RAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications EMI, RFI Suppression
Tolerance ±10%
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings X2
Series MKP338 4
Voltage Rating - DC 800V
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 300V
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 0.022 µF