BFCN-1560+
Mini-Circuits
Prodotto No:
BFCN-1560+
Produttore:
Mini-Circuits
Descrizione:
LTCC BAND PASS FILTER, 1500 - 16
Guida per l'utente
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.042" (1.07mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 120 MHz
Mfr Mini-Circuits
Frequency 1.56GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50Ohm