Casa / Fuses / BK/MDA-30-R
minImg
BK/MDA-30-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
BK/MDA-30-R
Descrizione:
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
In magazzino : 1886
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Melting I²t 1096.7
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.00243 Ohms
Color -
Approval Agency CE, CSA, UL
Current Rating (Amps) 30 A
Fuse Type Cartridge, Ceramic
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1.5kA AC, 10kA DC
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Product Status Active
Series MDA
Voltage Rating - DC 125 V
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Voltage Rating - AC 250 V