BK1005HS330-T
Taiyo Yuden
Prodotto No:
BK1005HS330-T
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 60mOhm
Impedance @ Frequency 33 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series BK
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 700mA