Casa / LED Drivers / BLED12W-018-C0660
minImg
BLED12W-018-C0660
Thomas Research Products
Prodotto No:
BLED12W-018-C0660
Descrizione:
LED DRIVER CC AC/DC 18V 660MA
In magazzino : 43
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.00" L x 1.23" W x 0.98" H (75.9mm x 31.2mm x 25.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 660mA
Ratings IP64
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series BLED-12W
Power (Watts) 12 W
Type Constant Current
Efficiency 84%
Voltage - Output 11 ~ 18V