Casa / Fuses / BP/ATC-15ID
minImg
BP/ATC-15ID
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BP/ATC-15ID
Descrizione:
FUSE AUTO 15A 32VAC BLADE 1=5PCS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Response Time -
Color Blue
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 15 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.760" L x 0.207" W x 0.492" H (19.30mm x 5.25mm x 12.50mm)
Product Status Active
Series ATC®
Package / Case Blade, ATO/ATC
Voltage Rating - AC 32 V