Casa / Fixed Inductors / BPSC000404183R3MS0
minImg
BPSC000404183R3MS0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC000404183R3MS0
Pacchetto:
1616
Descrizione:
INDUCTOR POWER
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 880mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1616
Ratings -
DC Resistance (DCR) 85mOhm Max
Inductance 3.3 µH