Casa / Fixed Inductors / BPSC00040430121TLD
minImg
BPSC00040430121TLD
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC00040430121TLD
Pacchetto:
1616
Descrizione:
INDUCTOR POWER
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 136 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1616
Ratings -
DC Resistance (DCR) 755mOhm Max
Inductance 120 µH