Casa / Fixed Inductors / BPSC000505203R3TS0
minImg
BPSC000505203R3TS0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC000505203R3TS0
Descrizione:
INDUCTOR POWER
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 1.04A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 3.3 µH