Casa / Fixed Inductors / BPSC000606301R0TS0
minImg
BPSC000606301R0TS0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC000606301R0TS0
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15mOhm Max
Inductance 1 µH