Casa / Fixed Inductors / BPSC000606303R3TS0
minImg
BPSC000606303R3TS0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC000606303R3TS0
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 2.1A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 27mOhm Max
Inductance 3.3 µH