Casa / Fixed Inductors / BPSC00070730470MS0
minImg
BPSC00070730470MS0
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC00070730470MS0
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 238mOhm Max
Inductance 47 µH