Casa / Fixed Inductors / BPSC00101140820M00
minImg
BPSC00101140820M00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC00101140820M00
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 250mOhm Max
Inductance 82 µH