Casa / Fixed Inductors / BPSC00131345271M00
minImg
BPSC00131345271M00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSC00131345271M00
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 876mOhm Max
Inductance 270 µH