Casa / Fixed Inductors / BPSD00030321101K00
minImg
BPSD00030321101K00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSD00030321101K00
Descrizione:
INDUCTOR POWER
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 250mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.130" L x 0.118" W (3.30mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.52Ohm Max
Inductance 100 µH