Casa / Fixed Inductors / BPSD00060545681K00
minImg
BPSD00060545681K00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSD00060545681K00
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 80mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.44Ohm Max
Inductance 680 µH