Casa / Fixed Inductors / BPSF000707303R3M00
minImg
BPSF000707303R3M00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSF000707303R3M00
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.8A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 23mOhm Max
Inductance 3.3 µH