Casa / Fixed Inductors / BPSF00070745330M00
minImg
BPSF00070745330M00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSF00070745330M00
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 820mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.09 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 96mOhm Max
Inductance 33 µH