Casa / Fixed Inductors / BPSF00101045151M00
minImg
BPSF00101045151M00
Chilisin Electronics
Prodotto No:
BPSF00101045151M00
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 790mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 810 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 350mOhm Max
Inductance 150 µH