BSPM2230WER
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPM2230WER
Descrizione:
VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 275VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE, KEMA
Mounting Type DIN Rail
Product Status Obsolete
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 40 kA
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 20 kA
Series BSPM
Type Type 2
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 1.5 kV