BSPM3690WE
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPM3690WE
Descrizione:
VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 600VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Product Status Obsolete
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 25 kA
Type Type 2
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 3 kV