BSPS1400WER
Eaton - Bussmann Electrical Division
Prodotto No:
BSPS1400WER
Descrizione:
400V 1P SPARKGAP DIN SPD TNC REM
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 440VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE
Mounting Type DIN Rail
Product Status Obsolete
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 25 kA
Series BSPS
Type Type 1
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 2.5 kV