BUK110-50GL,118
NXP USA Inc.
Prodotto No:
BUK110-50GL,118
Produttore:
NXP USA Inc.
Pacchetto:
D2PAK
Descrizione:
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 D2PAK
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C (TJ)
Input Type Non-Inverting
Output Type N-Channel
Switch Type General Purpose
Output Configuration Low Side
Ratio - Input:Output 1:1
Voltage - Load 50V (Max)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Rds On (Typ) 30mOhm
Supplier Device Package D2PAK
Current - Output (Max) 45A