Isabellenhuette USA
Prodotto No:
BVE-A-R003-1.0
Produttore:
Pacchetto:
5930
Batch:
-
Descrizione:
RES 0.003 OHM 1% 3.5W 5930
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | - |
| Height - Seated (Max) | 0.038" (0.96mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm) |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5930 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 3 mOhms |
| Series | BVE |
| Power (Watts) | 3.5W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Isabellenhuette USA |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BVE-A |