Isabellenhuette USA
Prodotto No:
BVR-V-R002-1.0
Produttore:
Pacchetto:
4026
Batch:
-
Descrizione:
RES 0.002 OHM 1% 6W 4026
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.398" L x 0.260" W (10.10mm x 6.60mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4026 |
| Ratings | - |
| Resistance | 2 mOhms |
| Series | BVR |
| Power (Watts) | 6W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 4 |
| Mfr | Isabellenhuette USA |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |