Casa / Ceramic Capacitors / C1005C0G2A221J050BE
minImg
C1005C0G2A221J050BE
TDK Corporation
Prodotto No:
C1005C0G2A221J050BE
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0402
In magazzino : 166622
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.024" (0.60mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 220 pF