Casa / Ceramic Capacitors / C1005CH1H221J050BA
minImg
C1005CH1H221J050BA
TDK Corporation
Prodotto No:
C1005CH1H221J050BA
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP CER 220PF 50V CH 0402
In magazzino : 139
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient CH
Product Status Obsolete
Ratings -
Series C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 220 pF