C1206X222K631TX
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Prodotto No:
C1206X222K631TX
Descrizione:
CAP CER 2200PF 630V X7R 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series MVC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mfr Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Capacitance 2200 pF