C1210C123JFRACTU
KEMET
Prodotto No:
C1210C123JFRACTU
Produttore:
KEMET
Descrizione:
CAP CER 0.012UF 1.5KV X7R 1210
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1500V (1.5kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series SMD Comm X7R HV
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.091" (2.30mm)
Mfr KEMET
Capacitance 0.012 µF