Casa / Ceramic Capacitors / C1210C225K3NACAUTO
minImg
C1210C225K3NACAUTO
KEMET
Prodotto No:
C1210C225K3NACAUTO
Produttore:
KEMET
Descrizione:
CAP CER 2.2UF 25V X8L 1210
In magazzino : 1127
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X8L
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series SMD Auto X8L HT150C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.055" (1.40mm)
Mfr KEMET
Capacitance 2.2 µF