C1410RJL
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
C1410RJL
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 10 OHM 5% 14W AXIAL
In magazzino : 400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 2.098" L (8.50mm x 53.30mm)
Temperature Coefficient ±90ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 Ohms
Series C, CGS
Power (Watts) 14W