C20N50Z4
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
C20N50Z4
Descrizione:
RF ATTENUATOR 50OHM
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 2.3 GHz
Series -
Power (Watts) 20W
Attenuation Value -
Package / Case Nonstandard SMD
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms